Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Simpla

Simpla

    Дедалі більше власників велотехніки вибирає крила Simpla. Крила для велосипедів польського виробництва мають унікальну конструкцію та оригінальний дизайн. Моделі виконані з міцного пластику, матеріал стійкий до пошкоджень та потертостей. Привабливий дизайн дозволяє вибрати крила для будь-якого велосипеда серед моделей виробництва Simpla. Для тих, хто шукає захист для велосипедів гірського типу, є крила Simpla Hammer. Вони відмінно підходять для екстремальної їзди бездоріжжям. Рейсери, що випробували цей пристрій, відзначають зручність регулювання та оригінальність дизайну. Продукція для велосипеда цієї лінійки відрізняється невеликою вагою. Серед моделей можна знайти крила, призначені для коліс будь-якого розміру. Вони відмінно підійдуть для їзди будь-якою місцевістю.

Сортувати:
Велокрила Simpla Next SDL 24-28"
Велокрила Simpla Next SDL 24-28"
352 грн.
Велокрила Simpla Next SDS 24-28"
Велокрила Simpla Next SDS 24-28"
352 грн.
Велокрила Simpla Hammer 2 SDE
Велокрила Simpla Hammer 2 SDE
1 223 грн.
Велокрила Simpla Hammer SDE
Велокрила Simpla Hammer SDE
1 150 грн.
Велокрила Simpla Raptor SDL 24-28"
Велокрила Simpla Raptor SDL 24-28"
490 грн.
Велокрила Simpla Raptor SDS
Велокрила Simpla Raptor SDS
490 грн.
Фляготримач Simpla Alu Star
Фляготримач Simpla Alu Star
240 грн.
Велокрила Simpla GP SDE 24-29''
Велокрила Simpla GP SDE 24-29''
860 грн. 903 грн.

    У процесі їзди на такому популярному виді транспорту як велосипед, бруд на дорозі є справжньою проблемою для велосипедиста. Захистити себе та свій велобайк можна, встановивши вело крила чи щитки для велосипеда. Більшість моделей велотехніки продаються без велосипедних крил. Однак широкий вибір подібних виробів, представлених у нашому магазині, дозволяє підібрати потрібний аксесуар для будь-якої моделі велосипеда.

    Вибираючи велосипедні крила Simpla, варто враховувати кілька особливостей:

  • Розмір коліс. Сучасні виробники виготовляють крила призначені для коліс будь-якого діаметру. Для невеликих коліс відмінно підійдуть крила 24 і крила 26, для коліс більшого розміру - крила 28 і крила 29. При цьому варто пам'ятати, що деталі, що не підходить для коліс розміру, будуть марними.
  • Розмір крил. Існують щитки для коліс короткі та довгі за розміром. Занадто короткі не зможуть забезпечити максимальний захист. Занадто довгі можуть лише ускладнити пересування.
  • Спосіб кріплення крил для велосипеда. Представлені на ринку моделі діляться на стаціонарні та з'ємні. Перші кріпляться до рами або вилки велосипеда за допомогою болтів. Щодо моделей з'ємного типу, то вони встановлюються за допомогою спеціального затиску. Фахівці рекомендують з'ємні крила для гірського велосипеда. Встановити або прибрати такі щитки не складе труднощів і заощадить зовсім небагато часу.
  • Матеріал щитків. Сьогодні власник велосипеда може вибрати деталі, виготовлені зі сталі, алюмінію або пластику. Кожен із видів гарний по-своєму, і відрізняється рівнем надійності та вартістю.