Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Sigma

Sigma

    Sigma Sport – німецька компанія, що спеціалізується на виробництві аксесуарів, призначених для обліку та аналізу процесу їзди. На початку 90-х років XX століття ця компанія виробляла спідометри для велосипедів. З розвитком комп'ютерних технологій Sigma Sport перейшли на виробництво велокомп'ютерів. Сьогодні виробники велокомп'ютерів пропонують широкий вибір подібних аксесуарів, багато з яких збігаються у функціях, але відрізняються в ціні. Українські велосипедисти найчастіше обирають велокомп'ютер Sigma.

Сортувати:
Велокомп'ютер Sigma Rox 11.0 EVO
Велокомп'ютер Sigma Rox 11.0 EVO
6 799 грн.
Велофара Sigma Aura 30
Велофара Sigma Aura 30
599 грн.
Велофара Sigma Aura 35
Велофара Sigma Aura 35
1 199 грн.
Велофара Sigma Aura 80
Велофара Sigma Aura 80
2 399 грн.
Велокомп'ютер Sigma BC 14.16
Велокомп'ютер Sigma BC 14.16
2 589 грн.
Велокомп'ютер Sigma BC 16.16 STS
Велокомп'ютер Sigma BC 16.16 STS
2 829 грн.
Велофара Sigma Buster 100
Велофара Sigma Buster 100
899 грн.
Велофара Sigma Buster 300
Велофара Sigma Buster 300
1 319 грн.
Велокомп'ютер Sigma PURE GPS
Велокомп'ютер Sigma PURE GPS
3 328 грн.
Велофара Sigma Aura 45
Велофара Sigma Aura 45
1 599 грн.

    Деякі фанати велотехніки рано чи пізно замислюються про те, щоб встановити велокомп'ютер на велосипед. У цьому випадку перед ними постає питання, який гаджет варто вибрати?

    Сьогодні німецький виробник пропонує рейсерам:

  1. Дротовий велокомп'ютер сигма. До таких відносяться бюджетна лінійка Base, вони зручні та легкі в експлуатації 
  2. Бездротовий велокомп'ютер. До них входять прилади серії BC STS та корисні аксесуари для професійних спортсменів ROX 

    Кожна з моделей виконана в лаконічному корпусі з надійним кріпленням на кермо та оптимальною контрастністю екрану. До того ж велокомп'ютери Sigma захищені від попадання вологи та пилу, що, безсумнівно збільшує термін їхньої служби. Вибирати той чи інший велокомп'ютер варто, виходячи з вбудованих у нього функцій, а також їх відповідності завданням велосипедиста.

    Відео огляд лінійки Sigma

   Для тих, хто шукає недорогий велокомп'ютер, Sigma Base 500 буде хорошим рішенням. Цей апарат включає стандартний набір функцій:

  • Годинник
  • Одометр
  • Спідометр

    Велокомп'ютер здатний вимірювати час та відстань на певному відрізку колії. Подібний аксесуар підійде для новачків. Для того хто претендує на звання професійного велосипедиста, гарним вибором буде Sigma Sport Rox 5.0. Дана модель не лише зчитує показники швидкості та витраченого часу на поїздку, але також вимірює пульс велогонника. Пульсометр Sigma здатний визначити межі пульсових зон і подати сигнал за їх зміни. Особливе кріплення дозволяє встановити велокомп'ютер не тільки на байк, але також на зап'ясті велогонника. Виріб можна використовувати як крокомір.

    Тим, хто вирішив купити велокомп'ютер Sigma в Україні, не завадить знати, що всі моделі німецької компанії можна посилити та доповнити різними аксесуарами від Sigma.