Велобіги Kiddimoto

Велобіги Kiddimoto

    Велобіги Kiddimoto – це велосипеди призначені для наймолодших дітей, які спеціалісти радять використовувати з самого юного віку. Суттєвою відмінністю такого велосипеда є відсутність педалей, завдяки чому пересуватися на ньому можливо лише відштовхуючись ногами. Сам малюк приводить його до руху, чи зупиняє на свій розсуд. Використовувати такі велосипеди діти можуть вже з дворічного віку, тобто як тільки навчаться гарно ходити. Батькам радять придбати велосипед як можливо раніше, це допоможе дитині познайомитися та звикнути до двоколісного транспорту. Фахівці в цієї галузі радять купити біговел Kiddimoto, саме продукцію цієї компанії, яка спеціалізується на виробництві дитячих велосипедів. Англійська торгова марка має великий досвід у виробництві двоколісних велосипедів для малюків. Увесь транспорт, що виробляється, відповідає високим критеріям якості та безпеки його застосування.


Сортувати:

    Чому варто купляти велобіги Кідімото?

    Сучасна компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір різноманітних дизайнерських рішень, тут можна придбати велосипед для хлопчика або дівчинки. Модель підбирається під зріст вашого малюка, велосипед міцний і легкий, здатний витримувати любе навантаження, зламати його вашому малюку точно не вдасться. Серед ключових переваг, якими відрізняється транспортний засіб, треба виділити наступні фактори:

  • Максимально зручна посадка, дитина може легко сісти та встати з велосипеда;
  • Відносно невелика вага, яка не створює додаткове навантаження на маленького велосипедиста;
  • Міцна конструкція, велосипед має витримувати будь-яке навантаження, він не повинен пошкодитися, навіть якщо доросла людина вирішить покататися на ньому;
  • На руль встановлені зручні гріпси, які оптимально пристосовані до невеличких долоньок малюка;
  • Для виготовлення велосипеда, використовувалися лише чисті та екологічно безпечні матеріали, транспортний засіб не має неприємних запахів, або гострих частин, які можуть нашкодити малюку.

    Де краще придбати велосипед для дитини?

    Інтернет-магазин cycles.com.ua пропонує купити якісну продукцію компанії Kiddimoto та інших відомих вітчизняних та світових брендів. Потенційний клієнт має розраховувати на отримання наступних переваг від здійснення покупки:

  • Мінімальна вартість велосипеда, рекомендована заводом виробником;
  • Отримання якісного обслуговування, зручний спосіб оплати та доставки придбаного товару;
  • Гарантія якості та екологічної безпеки дитячого велосипеду безпосередньо від виробника продукції;
  • Можливість у відповідний термін повернути або обміняти товар, згідно з чинним законодавством України.

    Також завжди можна скористатися професійними порадами консультантів, що працюють в магазині, які допоможуть обрати відповідну модель, яка однозначно сподобається малюку та його батькам. Будуть враховані усі вимоги потенційних клієнтів, їм запропонують найкращу ціну, та продадуть велосипед, який принесе безліч радості та задоволення їх дитині.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика