ABUS

ABUS

    ABUS - це німецька компанія, яка спеціалізується на виробництві систем безпеки, в першу чергу замків (не тільки велосипедних) та одних з найтехнологічніших велошоломів. Започаткована ще в 1924 році, компанія носить назву ABUS  з абревіатури August Bremicker und Söhne (Август Бремікер і сини). Як і в момент заснування, так і через майже 100 років потому ABUS - це сімейний бізнес, основний принцип якого: "Безпека, побудована на якості". На сьогодні компанія Abus є найвідомішою маркою в галузі безпеки по всьому світу, хоча зародилась в невеликому підвальному приміщенні Північної Рейн-Вестфалії в Німеччині, де й виготовляється вся продукція ABUS.

Сортувати:

    Велозамки ABUS - особливості:

    Велосипедні замки ABUS виготовляються з 1958 року, а в 1971 році компанією було представлено перший U-подібний велозамок, який і на сьогоднішній час вважається одним з найбезпечніших у світі. Головною фішкою велозамків ABUS є запатентовані механізми замикання замків, які мають високу стійкість до злому і відмикання. Найвища якість матеріалів та їх обробки не залишає байдужим поціновувачів дійсно витончених виробів. А ще велозамки Абус не пошкоджуть рами велосипедів, мають різноманітні кріплення, що дозволяють зручно транспортувати їх на велосипеді. Широка кольорова гамма і авторські дизайни не залишать байдужими всіх велолюбителів.

    В асортименті велозамків ABUS доступні:

  • класичні тросові 
  • секційні (сегментні)
  • U-подібні (U-lock)
  • ланцюгові
  • замки для гальм
  • велозамки з сигналізацією
  • компонентні (напр. для гайок

    Велошоломи ABUS легкі і надбезпечні

    Велосипедні шоломи ABUS – це в першу чергу високоякісні матеріали, сучасне виробництво та найкращий дизайн. Інноваційні велосипедні шоломи ABUS можуть похвалитись високимм комфортом при носінні та кількома варіантами регулювання, щоб підходити до вашої голови. Від шоломів для немовлят і малюків до міських шоломів і шоломів для шосейних велосипедів високого класу: продукти ABUS пропонують надійні технологічні рішення та хорошу вентиляцію. Крім того, вбудований задній ліхтар на багатьох дитячих та міських шоломах забезпечує додаткову безпеку. Велошоломи ABUS можна побачити на варті захисту голів відомих велогонщиків і лідерів думок (інфлюенсерів) по всьому світу. Бо ABUS - це всесвітній зразок безпеки!

    Відео знайомство з компанією ABUSЦей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика