Категорії

Купівля велосипеду - Що треба знати?

Купівля велосипеду - Що треба знати?


    Рішення придбати велосипед має бути підкріплене не лише бажанням, але й певними знаннями, володіючи якими ви зможете зробити дійсно правильний вибір для себе самого. У цій статті ми розкриваємо всі нюанси покупки велосипеду на прикладі нашого інтернет магазину з використанням досвіду продажів і питань, що часто ставляться від наших покупців.

    Отже, ви захотіли обзавестися двоколісним другом, набрали у пошуку фразу купити велосипед або ж зайшли в перший веломагазин, що попався, на вашому шляху. Яка картина відкривається перед вами? Правильно - абсолютно незрозуміла кількість різноманітних моделей, різниця в одній або двох деталях яких значно впливає на ціну. А ще й виробники є різними. Добре якщо у вас є друг велосипедист або ви в дитинстві мали щастя володіти велосипедом більш-менш схожим на сучасні. Але якщо у вас такого досвіду не було, а друг нав'язливо пропонує купити його вживаний велосипед або радить варіанти, що однозначно не підходять, запасіться терпінням і приготуйтесь зануритися в цей світ хоч трохи глибше.

    Часи, в які вся родина, та що там родина, ціла країна могла їздити велосипедом одного виду вже давно минули. На порозі ера нових технологій, які змінюються майже щодня і кожна з них створюється, щоб ще трохи спростити нам життя. Так і з велосипедом. Вся та величезна кількість різноманітних типів і моделей веліків була винайдена спеціально для полегшення процесу їзди в певних умовах. Але процес купівлі велосипеду це ускладнило в рази.


    Ми виділили основні етапи при покупці велосипеду:

  1. Потрібно визначитись з типом велосипеду. Міський, шосейний, гірський, складний, а може фетбайк? Щоб було простіше орієнтуватися у всій різноманітності, уявіть себе верхи на велосипеді, вітер розвиває ваше волосся, руки тримають кермо, а ноги крутять педалі. Ну і поки не забули, що вас оточує (рівна асфальтова дорога, ліс з горами, міські вулиці тощо) швидше читайте нашу статтю про типи велосипедів, там ви знайдете відповідь на даний пункт.
  2. Правильно обрати велосипед за зростом - теж не менш важливе завдання. Адже від цього безпосередньо залежатиме зручність, комфорт і користь, яку вам принесе ваш двоколісний. Багато наших покупців впадають у невеликий ступор коли ми ставимо питання - а який у вас зріст? Тому сміливо беріть лінійку/рулетку або що є під рукою та виміряйте свій зріст без взуття, а також внутрішню довжину ноги. Як співвіднести отримані параметри до велосипеду, ми розповіли в іншій статті нашого блогу.
  3. Визначити бюджет. Саме від цього пункту залежить чи будуть у вашого велосипеду гідравлічні гальма або ви обійдетесь звичайними ободними. Від вашого бюджету буде залежати матеріал рами і технології, які в неї вкладені - чим дорожче, тим крутіше, не забувайте цього - але чи потрібно воно вам? Не варто недооцінювати бюджетні варіанти, вважаючи їх ненадійними та неякісними. Якщо ви маєте намір їздити рідко, то навіщо переплачувати? Також варто врахувати, що велосипеди – товар сезонний, і наприкінці року проводяться активні розпродажі, де можна відірвати справді хорошу модель за невеликі гроші.
  4. Подбайте про велоаксесуари. Зазвичай сума на купівлю необхідного екіпірування та додаткових приладдя дорівнює 20-30% вартості самого велосипеду. Не заощаджуйте на захисті, в першу чергу голови, а потім велосипеду - купіть шолом та велозамок. Спеціальний велоодяг не тільки покаже оточуючим, що ви належите до елітної касти сучасних особистостей, він створений спеціально для утримання вашого тіла в оптимальному температурному режимі та зручності їзди.
  5. Замовити вибрану модель. Цей етап ми вважаємо завершальним у процесі купівлі велосипеду. Пам'ятайте, як і в звичайному магазині, інтернет магазини велосипедів надають абсолютно безкоштовну професійну консультацію з питань, що у вас виникли. У процесі оформлення замовлення вам потрібно буде вибрати спосіб оплати та доставки. Наприклад, наш магазин пропонує кілька видів безготівкової та готівкової оплати, а також абсолютно безкоштовну доставку велосипедів по всій Україні прямо до дверей вашого будинку (зверніть увагу, що велосипеди в коробці на 85% зібрані). Як бачите, покупку можна зробити максимально швидко не встаючи з дивану, в цьому є основна перевага онлайн майданчиків. Головне, не віддавайте перевагу різноманітних інтернет супермаркетам, адже якість консультації там знаходиться на досить низькому рівні.
  6. Купуючи велосипед, зверніть увагу на наявність гарантії, адже це досить складний механізм, у якому простому користувачеві розібратися важко, а вартість запчастин часом дуже кусається. Найчастіше виробники надають роздільну гарантію на раму та обладнання (перемикачі, гальма та ін.). Також існують деталі, у яких присутні природне зношування в процесі їзди (покришки, ланцюг, зірки), на них гарантія не поширюється, тому приділіть їм особливу увагу.

    Ми впевнені, що наша стаття розвіє всі сумніви і куплений вами двоколісний друг подарує безліч приємних емоцій! А якщо у вас залишились додаткові питання – сміливо пишіть їх у коментарях, ми оперативно надамо відповідь;).

Товари, які вас зацікавлять

Варто прочитати

Коментарі

Написати коментар

Рекомендовані

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

ПриймаюПолітика