Оплата і доставка

Види оплати і способи доставки

Оплата Оплата

Підтверджуючи замовлення в нашому інтернет магазині, ви можете обрати декілька варіантів оплати:

  • при отриманні - оплата готівкою відбувається після отримання і перевірки товару (накладений платіж +2% від вартості);
  • кур'єру - оплата кур'єру при отриманні замовлення (тільки Харків);
  • оплата карткою Visa/Master Card через сервіс LiqPay (без комісії)
  • оплата онлайн з MonoPay
  • передплата на картку ПРИВАТ БАНКУ - оплата 100% суми замовлення без комісії та додаткових витрат;
  • оплата замовлення на розрахунковий рахунок магазину.

Кожна покупка, зроблена в нашому магазині, підкріплюється чеком та гарантійним талоном (тільки для велосипедів). Наш інтернет-магазин працює офіційно - ми являємось платниками податків, у чому ви можете впевнитись самостійно: ІПН 3167608142, ФОП Рибка Марина Валеріївна.

Доставка Доставка

Замовлення вартістю більше 2000грн ми доставляємо безкоштовно. Якщо ваше замовлення не перевищує 2000грн, вартість буде розраховано по стандартним тарифам кур'єрської служби.


По  Харкову

Доставка товарів кур'єром по місту Харків - абсолютно безкоштовна. Ми надаємо повністю зібрані і налаштовані велосипеди, а також проводимо консультації та інструктажі на місці або в телефонному режимі.


По Україні

Ми співпрацюємо з кур'єрською службою НОВА ПОШТА*, і робимо доставку до дверей вашого житла, якого б розміру і об'єму не був вантаж. Вам не потрібно спеціально витрачати час щоб отримати замовлення у відділенні. Заздалегідь ви обговорюєте час доставки з кур'єром Нової пошти.
* У випадку, якщо вам зручно отримати замовлений товар іншим сервісом - просто зауважте на цьому при розміщенні замовлення.

Сроки доставки Термін доставки

Ми відправляємо замовлення з декількох складів розташованих на территорії України (Київ, Харків, Львів, Вишневе, Угринів, Дубове). В середньому, термін доставки складає 1-2 дні, але у випадку, якщо ви бажаєте отримати зібраний велосипед, термін доставки може збільшитись до 4-5 днів.

Детальніше про правила работи нашого інтернет магазину ви можете дізнатись у розділі Публічна оферта.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

ПриймаюПолітика