Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Купівля велосипеду в інтернет магазині - чи все так страшно?


    Бажаючи купити свій перший велік, багато наших клієнтів ставляться з недовірою до інтернет магазинів велосипедів, вважаючи процес покупки в ньому складнішим. Адже куди простіше стрибнути в автомобіль або будь-який інший транспорт і відправитися в роздріб за своїм двоколісним. Сьогодні ми розкриємо основні кроки, які доведеться пройти на замовлення.

    Етапи покупки велосипеду в інтернет магазині:

  1. Вибір. Тут все просто - заходите в каталог і обираєте тип велосипеду, що вам сподобався. Ліворуч, праворуч або вгорі каталогу товарів буде фільтр, який допоможе швиденько знайти те, що потрібно саме вам за певними характеристиками. Якщо ви абсолютний новачок, обов'язково загляньте в блог, там багато корисних статей, які допоможуть зробити вибір та ознайомитись з продуктом самому. Тут вам ніхто заважати не буде, а якщо потрібна допомога - сміливо скористайтесь телефоном або онлайн консультантом.
  2. Купівля. Коли вибір вже визначений, залишається лише замовити велосипед, що підходить під ваші запити. Для цього уважно простежте за опціями, які вказані до характеристик велосипеду, що вам сподобався. На даному етапі ви також зможете вибрати варіант оплати, який найбільше підходить.
  3. Доставка. Майте на увазі, велосипед - це досить габаритний товар, доставити який не кожному автомобілю під силу. Краще замовте адресну доставку, це дійсно заощадить ваш час та кошти.
  4. Складання. Майже всі велосипеди поставляються зібраними на 85%. Не варто турбуватись що вам доведеться поратися зі збиранням складних вузлів - все найнеобхідніше встановлено на заводі. Ось що вам потрібно зробити особисто: встановити переднє колесо, прикрутити педалі, вставити сидіння, зафіксувати кермо. Якщо велосипед оснащений додатковими аксесуарами, доведеться зайнятися і їх установкою.
  5. Налаштування. Більшість механізмів йдуть налаштовані з фабрики, але в процесі транспортування або поспіху під час збирання на конвеєрі десь проявляється неправильне настроювання. Це все легко відрегулювати самому прочитавши статті в нашому блозі або в найближчій веломайстерні, яких у нашій країні стає все більше і більше.

    Як бачите, процес покупки велосипеду в інтернет магазині не такий вже й складний, головне уважно поставитися до деталей і вже незабаром ви зможете насолодитися справжньою свободою від їзди на улюбленому двоколісному другові.