Для звичайного транспортного засобу буде достатньо купити насос для велосипеда найпростішої конструкції. Його треба перевозити разом з запасною камерою або ремонтним набором, який стане в пригоді у випадку пробитого колеса. Кращим вибором буде насос на велосипед з встановленим манометром, що дозволить точно заміряти тиск повітря у камері. Цей показник безпосередньо вказує вплив на параметри безпеки та комфорту пересування (вказаний на боковій стороні покришки).
Завзятий власник велосипеда повинен мати зразу два насоси, один для стаціонарного розміщення вдома, а інший для перевезення в поїздках. Особливо це актуально у випадках, коли людина є власником одразу кількох велосипедів, які вона використовує для різних видів поїздок. Для участі в велосипедних перегонах, треба купити вело насос з вбудованим в нього картриджем, який спроможний накачати камеру всього за кілька рухів, що дозволить закінчити змагання з мінімальними втратами часу.
Який насос слід вважати універсальним?
Більшість насосів підходить під усі актуальні види клапанів, встановлених на камери, тому не треба непокоїтися, що придбаний насос не підійде для накачування колеса вашого велосипеду. А ось що має викликати занепокоєння, так це наявність у власності шосейного велосипеда, тиск в його камерах має досить великі показники, тому вибирати треба модель з тиском 10 бар і вище. Також насос великого тиску може стати в пригоді при наявності в велосипеді повітряних амортизаторів. Якщо виделка, або амортизатор втратять необхідний тиск, його буде можливо досить просто підкачати до потрібних показників. Також є можливість змінювати жорсткість амортизаційної системи за допомогою підняття тиску.
Ціна на велосипедний насос досить доступна, придбати його варто кожному велосипедисту, незалежно від якості та вартості велосипеда.